Yük Taşıma Arabası K1

Tel: 0546 267 4739

    Aynı zamanda Yük Taşıma Arabası çalışanlar açısından da bir çok faydası vardır. Ağır kolilerin insan bedenine vereceği zararları minimize eder. Bir veya iki kişinin kaldıramayacağı ağır Yükleri rahatlıkla kaldırarak insan gücünün daha az kullanılmasına yol açar.Üretimini yaptığımız  Yük Taşıma Arabası yapımında en son teknoloji  baz alınarak gerçekleştirilmiştir. Üretimi yapılan Yük Taşıma Arabası K1 kalitesiz malzemelerin kullanılması söz konusu olamaz. kullandığımız malzemeler %100 yerli yapım olup TSE kapsamındadır.

    Taşıma araçlarımızda kullanılan malzemeler taşıyacağı yüke dayanıklı olarak üretilmiş, çeşitli yük testlerine tabi tutulduktan sonra hizmete sunulmuştur. Firmamız üretim esnasında çevreye karşı gerekli korumaları alarak, çevreye verikecek zararı minumum seviyeye indirmeyi kendisine ilke olarak seçmiştir.

    Bizi arayarak koli taşıma arabası , varil taşıma, su taşıma, kasa taşıma, Yük Taşıma Arabası K1 arabalarımız hakkında geniş bir bilgi sahibi olabilir. Bir çok seçeneklerimiz den yararlanarak istediğiniz taşıma araçlarına sahip olabilir siniz.

    GSM : 0546 267 4739