Shopping cart

Varil Taşıma Arabası

Tel: 0546 267 4739

  Varil taşıma arabası firmamız pazardaki ihtiyaçlardan dolayı en son teknolojiyi kullanarak ürettiği taşıma arabalarıyla bir çok sektörün ihtiyacını  arşılamaktadır. Varil taşıma arabası firmamızın temel ilkesi tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla kalite standartları yüksek taşıma arabalarını üretimini sağlamaktır. Varil taşıma arabası üretimini yaptığımız taşıma arabaları İSO 9001-2000 belgeleri almıştır. Varil taşıma arabası bu bakımdan ürünlerimiz Avrupa standartları ölçüsündedir ve bunuda TSE garantisiyle taçlanmıştır.

  Tel:0546 267 4739

    Varil Taşıma Arabası

    Tel: 0546 267 4739

     Varil taşıma arabası günümüzde tüksek ölçekli olsun , düşük ölçekli olsun firmalaların üretiminde Varil taşıma arabası kullanılmaktadır. Varil taşıma arabası, üretimin hızlanması, iş gücünün artırılması açısından oldukça tercih edilen ürünlerdir. Varil taşıma arabaları, firmalara kolaylık sağladığı gibi firmalarda çalışan işçiler içinde kolaylık sağlar.

     GSM :  0546 267 4739

     Varil taşıma arabası örneğin. 20 kg luk Varili bir işçi tek başına taşıması hem sağlık açısında problem olur, hem de zaman kaybına yol açabilir. Varil taşıma arabası bir kişinin taşıyacağı yükü bu sefer iki kişi hatta üç kişiyle taşımak zorunda kalınabilir. Varil taşıma arabası, buda insan sarfiyatına ve üretim kısıtlamasına neden olur. Stok üretim yapan firmalarda, özellikle Varil taşıma arabalarına fazlasıyla ihtiyaç duyulur.

     Stok depolarının büyük olduğu ve çok stok yapan firmalarda, Varilin ağırlığına göre, ebatına göre bir çok Varil arabasının bulunduğunu görürüz. Firmamız Varil taşıma arabalarına duyulan ihtiyacı en son teknoloji kullanarak üretimini sağlamaktadır. Yılların verdiği deneyim ve birikim ile yetiştirdiği kalifiye elemanlarla bir çok firmanın Varil taşıma arabalarını yaparak bu alanda öncü bir kuruluş olmuştur.

       Leave a Reply

       E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       error: Kopyalanması Yasaktır!!!
       Tıklayın Bizi Arayın
       × WhatsApp Sipariş Ver